Srbija Hub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija Hub

Hub koji vredi a vi znate zašto
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Donacija organa posle smrti

Ići dole 
+5
[SRB]SLOBO3
[SRB]rodjen_lud
Aleksandar
drbob
[SRB]pahuljce
9 posters
AutorPoruka
[SRB]pahuljce
Moderator
Moderator



Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeSre Feb 21, 2007 1:45 pm

U slucaju vase smrti.. da li biste donirali svoje organe?

Ja, DA! Ionako vec odavno zelim da potpisem za darivanje organa posle smrti. Svejedno ce ti organi da istrune - pa zasto onda ne spasit neciji zivot?!


Sta vi mislite o tome? :-)
Nazad na vrh Ići dole
drbob
Vip
Vip
drbob


Broj poruka : 42
Godina : 69
Localisation : tamo gde je nekad bio raj
Datum upisa : 11.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeSre Feb 21, 2007 2:27 pm

U Srbiji to nije zakonom regulisano,ali sam u suštini i ja za.Ali nešto razmišljam da bi taj/ta ko bi primio moje organe totalno odlepio.Bio bi luđi od mene. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar

Aleksandar


Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 2:17 am

joj,ne znam da li bih donirao Neutral baš nisam o tome razmišljao... A možda je još rano da o tome razmišljam Wink
Nazad na vrh Ići dole
[SRB]rodjen_lud
Vip
Vip
[SRB]rodjen_lud


Broj poruka : 50
Datum upisa : 11.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 11:46 am

predruzujem se odgovoru od aleksandra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijahab.co.sr
[SRB]SLOBO3
Super Admin
Super Admin
[SRB]SLOBO3


Broj poruka : 31
Godina : 34
Localisation : Slovenija - Republika Srpska Krajina
Datum upisa : 09.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: HMMMM   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeČet Feb 22, 2007 9:07 pm

E BRE LJUDI O CEMU VI MISLITE ! JA GLEDAM KAKO BI LAPIJO NEKU FINU NOGU A ONI O ORGANIMA ! NEZNAM NI SMA MOZDA BI ! PRIDRUZUJEM SE POMALO I ALEXANDRU z
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijahab.co.sr
[SRB]pahuljce
Moderator
Moderator



Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeNed Feb 25, 2007 10:23 am

Pa dobro, svako ima pravo na svoje misljenje. Wink Uostalom, razumijem vas, jer i ja sam tako razmisljala u vasim godinama. Smile
Nazad na vrh Ići dole
DaCa_MaCa




Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.03.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimePon Mar 19, 2007 6:32 pm

Evo i ja da odgovorim na temu Very Happy sad sam se registrovala cheers

Hm... neznam dal bi dala, al ipak kad pomislim da me neko sece neznam bas haha. ali nije bas ni neka milina lezati u zemlji No

ma da neznam... king
Nazad na vrh Ići dole
Genius

Genius


Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.02.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeČet Mar 22, 2007 12:26 am

ja BI dala tako sto ce mi organi u grobu truliti a ovako makar znam da mogu nekom spasiti zivot !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danijela

Danijela


Broj poruka : 6
Godina : 51
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeUto Mar 27, 2007 2:24 am

drbob ::
U Srbiji to nije zakonom regulisano,ali sam u suštini i ja za.Ali nešto razmišljam da bi taj/ta ko bi primio moje organe totalno odlepio.Bio bi luđi od mene. lol!

U Srbiji to jeste zakonom regulisano i na VMA postoji mogucnost da zavestate svoje organe,samo sto to kod nas nije jos uvek zazivelo u vecoj meri.
Iskreno, iako znam da je to humano delo i da meni posle smrti ti organi ne trebaju,a nekome mogu spasiti zivot,nikada nisam ozbiljnije razmisljala o tome...i ne znam bi li ih zavestala ili ne..Ko zna..mozda...jednog dana... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Johny Ramone

Johny Ramone


Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.04.2007

Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitimeNed Apr 29, 2007 10:57 pm

Zivot je najvrednije sto nam je dano. Zasto ne bi darovao organe ako netko moze sa njima da nastavi svoj put bez hendikepa. Uvjek se stavim u situaciju onoga kome su neophodni. Treba darovati nema nista jace od spokoja kada znas da si nekome pomogao. Cool Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Donacija organa posle smrti Empty
PočaljiNaslov: Re: Donacija organa posle smrti   Donacija organa posle smrti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Donacija organa posle smrti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija Hub :: Razno :: Otvoreno pricajte sve shto vam padne na pamet-
Skoči na: